Автоматизація компанії ТзОВ "Видавничий Дім"Укрпол" за допомогою програмного продукту "Управління виробничим підприємством для України"

ТзОВ "Видавничий Дім"Укрпол" є лідером у галузі поліграфії в Західному регіоні України із найновішим друкарським устаткуванням.
            Після визначення потреб даної компанії, вибраний програмний продукт для автоматизації - "Управління виробничим підприємством для України". Виконане перенесення даних з попередньої облікової системи "1С:Підприємство 7.7", проведене повне налаштування програмного забезпечення у відповідності до потреб клієнта.

 

Автоматизація управлінського обліку на підприємстві ТзОВ "Ніка Захід"

Компанія "Ніка Захід" є лідером ринку FMCG в Україні. Звернувшись до ТзОВ "Комплекс", дана компанія мала за мету удосконалити управлінський облік. На сьогоднішній день, автоматизовано 67 робочих місць.

Впровадження програмного продукту "Управління виробничим підприємством" на ТзОВ "Мебель-Сервіс"

ТзОВ "Мебель-Сервіс" спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. Раніше компанія працювала з системами 1С:Підприємство, серед яких: "Бухгалтерський облік для України 7.7." а також "Зарплата+Кадри для України".

Впровадження програмного продукту на базі "Бухгалтерія для України" на ТзОВ ТМ "Барвінок"

На сьогоднішній день "Барвінок" - регіональна мережа із 51-го магазину, в яких працюють більше 1500 працівників.
Для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, вибране програмне забезпечення "Бухгалтерія для України"

Автоматизація бухгалтерського,податкового та управлінського обліку у фірмі СП «Київ-Захід»

Фірма СП «Київ-Захід» у формі ТзОВ займається гуртовою та роздрібною торгівлею алкогольними напоями, продуктами харчування, тютюновими виробами, та товарами побутової хімії, виробництвом хлібо-булочних виробів та виробництвом будматеріалів. При збільшені обємів продаж перед компанією постала задача вийти на новий рівень автоматизації підприємства, так як стара система обліку перестала відповідати вимогам. Необхідно було провести автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку, включаючи облік управління грошовими коштами, обмін даними з системою «Клієнт-Банк», обмін даними з філією, обмін даними з системою «SalesWorks», управління взаєморозрахунками, облік матеріалів, облік основних засобів, облік заробітної плати, підготовка та формування регламентованої звітності, підготовка та формування звітності постачальникам, облік у неавтоматизованих торгових точках, облік виробництва. Впровадження системи провело ТзОВ «Комплекс»- ми вибрали ТзОВ «Комплекс» по причині хорошої репутації, якісної та індивідуальної роботи із замовниками, швидкого реагування на запити клієнтів. 


Впровадження комплексної системи автоматизації на ТзОВ „ВИД” ТМ "Ваш Сомельє" Впровадження комплексної системи автоматизації на ТзОВ „ВИД” ТМ "Ваш Сомельє"

     Виконання робіт фірмою ТзОВ „Комплекс” по автоматизації обліку на базах Управління торгівлею для Уккраїни 8 та Бухгалтерія для України 8 оцінюємо позитивно та продовжуємо з ними співпрацювати. Рекомендуємо послуги ТзОВ „Комплекс” іншим організаціям.
Автоматизація торгівлі та складського обліку в компанії ТзОВ «Богдан»

Основним видом діяльності компанії ТзОВ «Богдан» є роздрібна торгівля побутової хімії та інших промислових товарів. Для вирішення задачі по ефективній автоматизації роздрібної торгівлі та складського обліку в ТзОВ «Богдан» вибраний програмний продукт «Управління торгівлею 8 для України», по причині наявності готових рішень та можливості гнучкої настройки для автоматизації різних напрямків обліку згідно потреб замовника.
КОМПЛЕКС ©