Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

Програмний продукт «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України» призначений для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах:

- Різних видів діяльності: рослинництво, тваринництво, птахівництво, переробка сільськогосподарської продукції, оптова та роздрібна торгівля продукцією сільгоспвиробництва та інших;

- Різного масштабу: на підприємствах від декількох десятків до декількох тисяч чоловік, в т.ч. в компаніях з філіальною структурою і агрохолдингах

- В компаніях з будь-якою системою оподаткування.

 

В програмі автоматизовані наступні ділянки обліку в сільськогосподарському господарстві:

- облік біологічних активів (у рослинництві та тваринництві),

- облік транспорту та сільгосптехніки,

- облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків),

- облік переробки та допоміжних виробництв,

- облік заробітної плати.

 

Функціонал програмного продукту «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України»:

- Управління біологічними активами

- Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків)

- Облік транспорту і сільгосптехніки

- Управління віддаленим складом

- Контроль збирання врожаю

- управління виробництвом

- Кадровий облік, розрахунок зарплати

- Бухгалтерський і податковий облік

 

Докладніше про автоматизовані ділянки обліку:

Облік у рослинництві. Введено поняття «технологічної операції». Всі документи з реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів. Витрати на підготовку виробничої діяльності накопичуються в розрізі полів, культур і статей витрат. Реалізований механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості.

Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків). Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань та утримань. Виплата проводиться всіма можливими способами: безготівковими, готівкою, готовою продукцією, товарами. Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань та утримань.

Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, в головах, у живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі всі господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.

Облік транспорту і сільгосптехніки. В програмі фіксуються дорожні і облікові листи, ведеться облік палива, показань спідометра і залишків у баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок відрядної зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на утримання машинно-тракторного парку, водіїв, механізаторів та їх помічників.

Облік переробки та допоміжних виробництв реалізований з можливістю розрахунку фактичної собівартості і аналізу структури собівартості готової продукції.

Облік інших витрат. Ведеться в розрізі підрозділів, об'єктів (номенклатурних груп) і статей витрат. Реалізований механізм розподілу і аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості готової продукції.

 

Вартість: 11 700,00 грн.

 


КОМПЛЕКС ©