Ми маємо значний досвід розгортання і підтримки систем 1С:Підприємство та надаємо повний спектр послуг з впровадження автоматизованих систем, включаючи аналіз бізнес – процесів Замовника, розробку технічних завдань, підбір і кастомізацію типових або створення спеціалізованих рішень, перенесення даних з попередніх систем, налаштування обміну даними, інтеграції 1С:Підприємство 8 з іншими програмами, включаючи системи клієнт – банк, інтернет – магазин, електронну пошту і т.д.

Виконуємо також інформаційно – технологічний супровід систем 1С:Підприємство, підтримку і актуалізацію продуктів, підтримку електронної звітності FREDO Звіт.  

Договір ІТС Ретро забезпечує користувачам програм Управління торговим підприємством та Управління торговим підприємством максимальну кількість інформації і послуг,  включає в себе додаткові сервіси, зокрема пакет сервісів «FREDO», які надають доступ відразу до сервісу здачі електронної звітності та адміністрування ПДВ ("FREDO Звіт") і електронного документообігу ("FREDO ДокМен").

ІТС-Проф
Договір ІТС Україна рівня ПРОФ забезпечує користувачам програм «1С:Підприємство» та BAS максимальну кількість інформації і послуг,  включає в себе професійну інформаційну систему ІТС ПРОФ Україна і додаткові сервіси, зокрема пакет сервісів «FREDO», які надають доступ відразу до сервісу здачі електронної звітності та адміністрування ПДВ ("FREDO Звіт") і електронного документообігу ("FREDO ДокМен").

    При оформленні договру ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців Ви безкоштовно отримуєте 4 години  послуг спеціалістів нашої компанії. 
ІТС-Техно

Договір ІТС рівня ТЕХНО включає в себе технологічну інформаційну систему ІТС Україна Техно і забезпечує користувачам програм «1С:Підприємство» та BAS тільки можливість легального отримання поновлень для придбаних програмних продуктів «1С:Підприємство» і мінімально необхідний об’єм сервісних послуг.

 

ІТС Галузевий – це сервіс, який надається розробниками галузевих рішень спільно з обслуговуючою компанією користувачам програм для автоматизації бізнесу. Він призначений для супроводу користувачів певних галузевих і спеціалізованих рішень.


Онлайн-сервіси "FREDO"

Пакети онлайн-сервісів "FREDO" – сервіс для подачі електронної звітності до контролюючих органів, реєстрація ПН/РК в ЄРПН, електронне адміністрування ПДВ, обмін ПН/РК та FREDO ДокМен для обміну будь – якими електронними документами між контрагентами.

Надання пакетів підтримки програмної продукції 1С:Підприємство здійснюється у вигляді доступу до онлайн-сервісів та оновлень автоматизованих систем, що розташовані на сайтах its.1c.ua та portal.1c.eu.


КОМПЛЕКС ©